KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13116045
nr 1311 6045
Carlos Diaz
(f. 1968), Spanien
Oljemålning, Carlos Carlez Diaz (f. 1968), Spanien. Motiv från Mallorca. Signerad. Olja på duk, 26x21 cm
Carlos Carlez DÃaz, spansk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:16:51
1.800 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr